NM 2018 – på Sentralen i Oslo. Stem på det arbeidet du liker best!
Den NM-deltakeren som får flest stemmer for ett av sine to konkurransearbeider, får heder og ære i en egen sekvens under premieutdelingen søndag ettermiddag 23.september. Avstemmingen er nå avsluttet, vinneren annonseres under premieutdelingen som foregår mellom 13:30 og 15:00.

 

Anne Guri Hegna Smeplass_portrett

Anne Guri Hegna Smeplass

BlomsterStemning AS
Bø i Telemark, Telemark

Klasse A

Anne Kristine Borgund Johannessen_portrett

Anne Kristine B Johannessen

Blomsterverkstaden AS
Sæbøvågen, BBF/Hordaland

Klasse B

 

Bettina Kjøniksen_portrett

Bethina Kjøniksen

Erna Borgens Blomster AS
Andenes, Nordland

Klasse B

Camilla Dversnes_portrett

Camilla Dversnes

Camillas Blomsterdesign
Kristiansand, Agder

Klasse A

Cecilie Rindarøy_portrett

Cecilie Rindarøy

Molde Blomster AS
Molde, Møre og Romsdal

Klasse A

Eilin Melkersen_portrett

Eilin Katarina Melkersen

Spire Blomsterhåndverk AS
Fauske, Nordland 

Klasse A

Eldrid Sundan1_portrett

Eldrid Sundan

Nufseriet Blomster AS
Kongsberg, Buskerud

Klasse A

Elin Susan Havreberg_portrett

Elin Susan Havreberg

Interflora Strømmen
Strømmen, OBF/Akershus

Klasse A

Elisabeth Pålsson_portrett

Elisabeth Pålsson

Blomst af Hansen
Oslo, Oslo

Klasse A

Emil Bahnson_portrett_2016

Emil Bahnson

Ski Blomsterforretning AS 
Ski, Østfold

Klasse A

Henriette Taraldsen_portrett

Henriette Taraldsen

Buketten Blomster AS
Holmestrand, Vestfold

Klasse B

Ingvill Marie Svenheim_portrett

Ingvill Marie Svenheim

Blomsterverkstaden AS
Sæbøvågen, Hordaland

Klasse A

Johanne Teigelig 2_portrett

Johanne Teigelid

Flora Blomster AS
Bremnes, Nord-Rogaland

Klasse A

Josefin Erika Christina Nordman_portrett

Josefin Erika Christina Nordman

Floriss Paleet Oslo
Oslo, OBF/Oslo

Klasse B

Julie Katinka Synnes Huseby_portrett

Julie Katinka Synnes Huseby

Mathisens Blomster AS
Gamle Fredrikstad, Østfold

Klasse B

June Iren Skaalien Gulbrandsen_portrett

June Iren Skaalien Gulbrandsen

Åmot Blomster AS 
Åmot, Buskerud

Klasse B

Kaia Røshol_portrett

Kaja Røshol

Fræna Blomster AS
Elnesvågen, Møre og Romsdal

Klasse B

Karianne Elise Storvik2_portrett

Karianne Elise Storvik

Blomstermakeriet Floriss i Kirkegata
Sandefjord, Vestfold

Klasse A

Kristi Vedvik_portrett

Kristi Vedvik

Rossebø Blomster
Haugesund, Nord-Rogaland

Klasse B

Linda Karin Efteland Hårstad_portrett

Linda Karin Efteland Hårstad

Muségatens Blomster
Stavanger, Sør-Rogaland

Klasse B

Louise Høstmark_portrett

Louise Høstmark

Botaniske Draumar AS
Eidsvåg i Romsdal, Møre og Romsdal

Klasse A

Mariann Holmen_portrett

Mariann Holmen

Floriss Blomstertorget
Stjørdal, Nord-Trøndelag

Klasse A

Mayleen Dimmen2

Mayleen Dimmen

Løvens Hule
Ulsteinvik, Møre og Romsdal

Klasse A

Ole Erik Melum_portrett

Ole Erik Melum

Drivstua Gartneri AS
Trondheim, Sør-Trøndelag

Klasse A

Sara Sandmoen Enberget_portrett

Sara Sandmoen Enberget

Floriss CC Hamar
Hamar, Hedmark

Klasse B

Signe M

Signe M. Evertz Forsberg

BlomsterStemning AS
Bø i Telemark, Telemark

Klasse B

Sindre Ellila_portrett

Sindre Ellila

Blomstertorget AS
Dale i Sunnfjord, Sogn og Fjordane

Klasse B

Sofi Strand_portrett

Sofi Strand

Muségatens Blomster
Stavanger, Sør-Rogaland

Klasse A

Tina Bengtsson_portrett

Tina Bengtsson

Muségatens Blomster
Stavanger, Sør-Rogaland

Klasse A

Tina Starberg Hansen_portrett

Tina Starberg Hansen

Drivstua Gartneri AS
Trondheim, Sør-Trøndelag

Klasse B

Turid Lien_portrett

Turid Lien

Ski Blomsterforretning AS 
Ski, Østfold

Klasse A

Wenche Rykkje_portrett

Wenche Rykkje

Min Blom AS
Øystese, BBF/Hordaland

Klasse A